24-letni kierowca Skody przyjechał do komendy, aby sprawdzić swój stan trzeźwości. Najpierw nie zastosował się do linii podwójnej ciągłej, później zaparkował na miejscu dla osób niepełnosprawnych, a badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. 24-latek stracił prawo jazdy.
[…]
Czytaj dalej… from Przyjechał do komendy sprawdzić stan trzeźwości. Wrócił już bez prawa jazdy









